Технологічний процес підключення мереж житлового фонду Києва до централізованого опалення розпочнеться 1 жовтня, а вже з 2 жовтня у будинках поступово потеплішає, повідомляє прес-служба КМДА.

«Враховуючи , що, за прогнозами синоптиків , аж до 4 жовтня середньодобова температура зовнішнього повітря не перевищить 8ºС, вирішено розпочати технологічний процес підключення житлового фонду до централізованого опалення вже завтра. Щоб всі кияни були з теплом, технологічно на підключення нам необхідний як мінімум тиждень. Однак сьогодні без гарячої води залишається близько 500 будинків, де зараз активно працюють фахівці «Київенерго». До 85% цих будинків будуть з гарячою водою на термін до 5 жовтня , інші - 10-12 жовтня», - зазначив під час штабу перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

Він доручив першим заступникам голів районних держадміністрацій особисто перевірити, чи відповідає температура у підключених до централізованого опалення установах встановленим нормам.

За інформацією ПАТ «Київенерго», станом на 30 вересня підключено 34 об'єкти соціальної сфери за їхніми заявками . Зокрема, 33 лікувальних заклади (стаціонари, пологові будинки, поліклініки) та 1 об'єкт соціальної сфери.

У КМДА нагадали , що підключення систем теплопостачання у Києві відбувається у 3 етапи, починаючи з 30 вересня. Перший етап - підключення дитсадків, пологових будинків і лікарень, другий - загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до їхніх заявок, третій - житлових будинків і адміністративних будівель, установ та організацій (за заявками їхніх керівників).

Як повідомляв ForUm, з 30 вересня у деяких містах України розпочнеться опалювальний сезон.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

352