Столична Державна автоінспекція пропонує ввести платний в'їзд у центральну частину міста у денний час доби, повідомили у Відділі по зв'язках з громадськістю ГУМВС України в Києві.

Про це йдеться у зверненні Головного управління МВС у Києві до глави Київської міської держадміністрації Олександра Попова.

У повідомленні говориться, що в зверненні запропоновано заходи, які дозволять взимку уникнути тієї ситуації, що виникала раніше, коли були серйозні затори, і люди не могли дістатися додому.

Зазначається, що одним з проблемних питань виникнення заторів на вулицях в центральній частині столиці є облаштування зон платного паркування на проїзній частині із завантаженням однієї смуги руху, що перешкоджає чищенню снігу.

У міліції пропонують облаштовувати паркувальні майданчики на газонах, на яких передбачається установка міцних газонних решіток, які надійно захистять газони від коліс транспортних засобів. Також у міліції вказують на доцільність створювати паркувальні майданчики за рахунок тротуарів у місцях, де це не буде заважати руху пішоходів.

Крім того, столична ДАІ пропонує ввести платний в'їзд у центральну частину міста у денний час доби. При цьому створити перехоплюючі паркінги на кінцевих станціях метрополітену. «Важливо також вирішити питання відновлення евакуації транспортних засобів, водії яких порушують Правила дорожнього руху в частині зупинки і стоянки», - йдеться в повідомленні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

138