Харківський «Металіст» виграв матч 11-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги у запорізького «Металурга» (3:2), тим самим зміцнивши своє лідерство в турнірній таблиці.

Харків'яни збільшили свою перевагу над донецьким «Шахтарем» і київським «Динамо», що зіграли внічию у цьому турі.

«Металіст» створив собі відчутну перевагу в середині першого тайму, забивши протягом п'яти хвилин два голи. Дубль на рахунку форварда Марко Девіча.

На 45-й хвилині запорожці звели перевагу господарів поля до мінімуму, коли відзначився Юрій Штурко. У другому таймі Штурко на 61-й хвилині і зрівняв рахунок, повідомляє « НІАН».

Однак на 76-й Девіч зробив хет-трик.

Таким чином, після 11-ти турів на рахунку харківської команди 29 очок. У дніпропетровського «Дніпра» - 26 балів, у «Шахтаря» та одеського «Чорноморця» - по 23, а у київського «Динамо» - 18.

11- й тур УПЛ завершиться в понеділок, 30 вересня, матчем «Арсенал» (Київ) - «Севастополь». Обидві команди знаходяться у нижній частині турнірної таблиці і на ситуацію в лідируючій групі результат цього матчу ніяк не вплине.