Автоперевізники не мають права на свій розсуд обмежувати в салонах автобусів кількість місць для перевезення пільгових категорій громадян.

Про це сьогодні на брифінгу в Києві заявив заступник начальника Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Генеральної прокуратури України Артем Єременко.

«Законодавством не обмежена кількість пільговиків, яку повинен перевозити перевізник», - сказав він.

За словами Єременка, проте перевірки, проведені органами прокуратури, виявили практично у всіх регіонах порушення та нецільове використання посадовими особами місцевих органів влади бюджетних коштів, спрямованих на компенсацію витрат автоперевізникам за перевезення ними громадян 23-х пільгових категорій, повідомляє «УНІАН».

При цьому в Україні налічується понад 12 млн пільговиків.

Представник Генпрокуратури зазначив, що тільки на поточний рік на компенсацію витрат у бюджеті передбачено 300 млн грн. За результатами перевірок виявлено 38 фактів зловживань у цій сфері, за які передбачено кримінальне покарання на суму майже 5 млн грн. З них вже відшкодовано державі половина коштів, 95 посадових осіб органів виконавчої влади притягнуто до відповідальності.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

246
Классические туфли мужские