Президент США Барак Обама збирається виділити збанкрутілому Детройту не менше 320 мільйонів доларів фінансової допомоги, повідомляє Bloomberg.

Кошти будуть спрямовані на знесення зруйнованих будівель, розширення штату поліції та пожежних і вдосконалення транзитних систем.

Делегація з Вашингтона на чолі з генеральним прокурором Еріком Холдером, міністром житлового будівництва і міського розвитку Шоном Донованом і міністром транспорту Ентоні Фоксом незабаром зустрінеться з офіційними особами міста.

Нагадаємо, 18 липня Детройт заявив про найбільше в історії США муніципальне банкрутство, яке послідувало після багатьох років занепаду, в якому місто втратило більше половини свого населення. Місто має більше $18 млрд довгострокових зобов'язань.

Білий Дім заявив, що виділить з федеральних фондів майже 150 млн доларів для зносу застарілих будівель і перепланування околиць. Цільова грошова субсидія федерального уряду міста склала 65 млн доларів. Очікується, що 25,4 млн доларів будуть отримані з державних і приватних джерел.

Згідно з доповіддю «Майбутнє Детройта», в місті майже 150 тис. занедбаних або порожніх ділянок, що становлять 20 квадратних миль вільної землі.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

207
Классические туфли мужские