Україна може стати новим туристичним центром світового рівня. Про це йдеться у привітанні прем'єр-міністра України Миколи Азарова працівникам туристичної галузі з нагоди професійного свята - Дня туризму , повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

«Сфера туризму має велике значення для розвитку держави , відіграє ключову роль у залученні інвестицій та створенні нових робочих місць у різних галузях економіки. В Україні туризм має значний потенціал для розвитку», - заявив він.

Прем'єр упевнений , що Україна може скласти гідну конкуренцію визнаним туристичним державам і стати новим туристичним центром світового рівня.

«Надзвичайно важливо, що в наших діях на шляху формування конкурентоспроможного національного туристичного продукту у нас є розуміння і підтримка з боку не тільки представників туристичної індустрії і громадськості , а й усього суспільства. Адже на основі соціального партнерства сфера туризму зможе стати одним з пріоритетів розвитку держави», - підкреслив Азаров.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович упевнений, що Україна перетвориться на комфортний регіон Європи.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

158