Отримання статусу партнера по діалогу з Шанхайською організацією співпраці (ШОС) сприяє економічному зростанню України, зміцненню позицій на міжнародній арені, а також активізації співпраці з членами організації.

Про це розповів журналістам перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов, підбиваючи попередні підсумки свого візиту до Китаю.

«Нам потрібно рухатися далі . Ми плануємо увійти у цей проект якомога швидше. Це нам дає економічне зростання, досвід, відносини між країнами, людьми», - сказав він, відповідаючи на запитання, які вигоди отримає Україна від партнерства з ШОС.

У цілому ж Арбузов назвав переговори з китайськими партнерами успішними.

« Місія, яку я очолюю, дає свої результати. Починаючи з банків, бізнесу, закінчуючи сьогоднішньою подією. Усі галузі, які сьогодні планували отримати підтримку від китайських партнерів, її отримали», - зазначив перший віце-прем'єр-міністр.

За його словами, сторони вже запланували роботу на наступний рік.

« Намітили плани і конкретні пропозиції, будемо їх виконувати. Стратегічні напрями - сільське господарство, літакобудування , космічна галузь, наука, культура, медицина», - підкреслив Арбузов.

Нагадаємо , 23-27 вересня поточного року в Китаї перебуває урядова делегація України, яку очолює перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов. На міжурядових переговорах мова йде про розвиток торговельно-економічних та політичних відносин, співробітництво в науково-технічній, космічній, військовій, сільськогосподарській, культурній та освітній сферах.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

289