Уряд підтримав пропозицію Міністерства соціальної політики запровадити в Україні День батька. Про це сказала міністр соціальної політики Наталія Королевська після засідання Кабінету Міністрів, коментуючи схвалений урядом проект Указу Президента «Про День батька», повідомляє прес-служба Міністерства.

« Сьогодні уряд підтримав нашу пропозицію і схвалив проект Указу Президента про відзначення Дня батька . Ми переконані , що це важливий крок не тільки у встановленні гендерної рівності , оскільки вже є День матері , а й у визначенні важливого місця батька в сім'ї. Останнім часом українські чоловіки дедалі активніше долучаються до виховання дітей , тому такий День повинен стати для них додатковим стимулом ще більше уваги приділяти сім'ї», - сказала вона.

Королевська зазначила , що, згідно з проектом Указу, відзначати День батька пропонується кожну третю неділю вересня.

« Святкування Дня батька відповідає міжнародним традиціям , його відзначають більш ніж у 50 країнах світу. З ініціативи громадськості це свято в останні роки відзначають і в окремих регіонах України . Після підписання Президентом Указу ця практика буде поширена на всю територію України», - зазначила Королевська.

У Міністерстві підкреслили, що, за експертними даними, сьогодні в Україні понад 250 тис. самотніх батьків, які самі виховують дітей.

Указ набуде чинності після підписання його Президентом України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

292