Інформація, оприлюднена деякими інтернет-виданнями щодо підпалу в Полтаві приймальні народного депутата України не відповідає дійсності. Про це йдеться у заяві відділу зв'язків з громадськістю облуправління МВС.

25 вересня біля полудня у Жовтневий райвідділ міліції Полтави звернувся 39-річний місцевий підприємець , який повідомив , що у приміщенні по вул.Грушевського невідомий пошкодив замки і частково двері.

Дане повідомлення було зареєстровано і внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального злочину , передбаченого частиною 1 статті 194 Кримінального кодексу України (умисне пошкодження майна).

На місці події було встановлено, що невідомий пошкодив замок дверних ролет і частково вхідних дверей до приміщення меблевого магазину, розташованого на першому поверсі будівлі, яку заявник здавав в оренду.


 
Сам факт правопорушення виявила 43-річна продавщиця цього магазину, яка, прибувши на роботу, помітила в районі замка на ролетах вхідних дверей кіптяву у вигляді чорної плями
розміром близько 15 сантиметрів. Подібна кіптява була і на нижній частині пластикових дверей .

За даним фактом проводиться досудове розслідування .


 
Також у міліції повідомили , що недалеко від місця скоєння правопорушення дійсно розташована громадська приймальня народного депутата , але розташована вона з іншого боку і на другому поверсі будівлі.

«На цьому об'єкті не було ніяких протиправних вчинків», - підкреслили в УМВС.

Враховуючи викладене , міліція просить журналістів не вводити в оману громадськість і ретельно перевіряти достовірність отриманої інформації.

За даними ЗМІ, 25 вересня невідомі зловмисники облили горючою рідиною і підпалили офіс, у якому розташована громадська приймальня народного депутата України від ВО «Батьківщина» Валерія Головка.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

172