Президент Сирії Башар Асад заявив в інтерв'ю у середу, що він не виключає можливості військового нападу з боку США, незважаючи на скасування загрози нападу після згоди Сирії відмовитися від хімічної зброї.

Асад також заявив в інтерв'ю венесуельським ЗМІ про те, що у його уряду є визнання самих повстанців про те, що вони привезли хімзброю на територію Сирії, пише «Associated Press».

Всі докази вказують на відповідальність повстанців за хімічні атаки під Дамаском 21 серпня, сказав він.

Він також спрогнозував, що терористи спробують здійснити напад на експертів ООН, які прибудуть на територію Сирії для ліквідації хімічної зброї.

Асад також звинуватив адміністрацію Обами в брехні перед громадянам США, яка стверджує, що має докази того, що уряд Асада несе відповідальність за газову атаку 21 серпня.

Як повідомляв ForUm, російсько-американські домовленості припускають політичне вирішення конфлікту в Сирії, про застосування сили і автоматичні санкції мова не йде, а хімзброя повинна бути знищена в найкоротші терміни.

Сирія приєдналася до Конвенції ООН про заборону хімічної зброї.

Президент Сирії Башар Асад заявив, що він має намір знищити хімзброю у своїй країні, але попередив, що це може зайняти близько року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1377