Міністерство промислової політики розробило низку документів після НП на заводі №1 ПАТ «Концерн Стирол» з метою підвищення в Україні рівня безпеки на промислових підприємствах.

Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час брифінгу заявив профільний міністр Михайло Короленко.

«Після НП на «Стиролі» міністерство зробило важливі кроки з метою підвищення безпеки на промислових підприємствах України. Для розслідування НП на «Стиролі» були залучені провідні фахівці, видані відповідні укази про підвищення безпеки. Мінпромполітики спільно з Держгірпромнаглядом розробили і направили на розгляд Кабміну «План заходів з підвищення безпеки на промислових підприємствах», - акцентував міністр.

Також, за його словами, міністерство розробило пріоритетні завдання і заходи щодо поліпшення стану безпеки та гігієни праці на 2014-2018 роки.

«Створення безпечних умов праці завжди буде пріоритетом міністерства», - додав він.

На уточнююче запитання журналістів про те, які ж конкретні заходи ухвалило міністерство після трагедії на «Стиролі» , Короленка відповів: «Єдині правила безпеки на виробництві написані кров'ю. При Держстандартній нормі труби 5 мм там виявилася товщина коліна 0,4 мм. Ніхто не проводив діагностику цієї труби протягом багатьох років. Тому сьогодні розробляються документи, щоб скоротити термін перевірки таких труб, що знаходяться під високим тиском, з 5 до 2 років».

Нагадаємо, 6 серпня під час капітального ремонту заводу №1 ПАТ «Концерн Стирол» стався викид газу аміаку, за попередніми даними - через розрив аміакопроводу. Унаслідок події загинули шестеро людей.

За медичною допомогою в лікувально-профілактичні установи міста звернулися понад 20 осіб. У ЗМІ з'явилася інформація про забруднення повітря в місті, СЕС це спростувала.

ПАТ «Концерн «Стирол» перерахувало по 1 млн грн сім'ям шести співробітників.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

168