До кінця поточного року на всіх внутрішніх пасажирських поїздах діятиме електронний квиток. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу в Кабінеті Міністрів заявив міністр інфраструктури України Володимир Козак.

«До кінця року ми плануємо відправляти всі поїзди за електронними квитками», - сказав він.

Разом з тим міністр зазначив, що повністю зміниться робота провідників і квиткових кас. «Тобто, якщо сьогодні провідник при посадці пасажира забирає у нього квиток, то при вході в потяг з електронного квитка будуть зчитуватися дані, які звіряються з документом. Після цього автоматично проходитиме інформація, що пасажир зайняв своє місце. Ця інформація буде доступна в квиткових касах», - повідомив Козак.

Крім того, він додав, що будь-яка турфірма і готелі зможуть відкрити свою квиткову касу.

Також міністр акцентував, що перехід на електронні квитки і відмова від бланків суворої звітності зможе заощадити за рік близько 20 млн грн. «Ця технологія призведе до істотного поліпшення якості роботи і прибере всі недоліки, які існували до цього», - підкреслив міністр.

Як раніше повідомляв ForUm, у 2013 році через Інтернет пасажири купили 7,9% залізничних квитків від загальної їх кількості.

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

179