Виходячи з погодної ситуації, опалювальний сезон у Києві, швидше за все, почнеться раніше. Про це в інтерв'ю газеті «Сьогодні» сказав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

«На цьому тижні вже завершена робота з підключення всіх котелень Києва. Газ подано. Зараз залишається питання температурного режиму. Якщо три дні поспіль середньодобова температура не перевищує 8 градусів, то ми маємо право оголосити старт опалювального сезону. За останні три роки ми завжди включали тепло вчасно, і цей рік - не виняток. Дитячі школи і лікарні підключимо заздалегідь, щоб до 15-го жовтня подати тепло в будинки киян. Технологічно нам треба 7-8 днів на підключення всього міста, в масштабах мегаполісу це невеликий термін. Швидше за все, ми почнемо раніше - виходячи з погодної ситуації», - сказав він.

Щодо подачі гарячої води киянам Попов зазначив, що вона відсутня в деяких районах через ремонти. «Основна проблема відсутності гарячої води - це ремонти на магістральних трубопроводах, що ведуть від котелень до будинків. У нас є графік, який ми контролюємо і який виконується «Київенерго». Місяць тому, коли ми проводили в «Сьогодні» гарячу лінію, було 1500 будинків без гарячої води, на сьогодні їх 600, а на 1 жовтня залишиться 250. Це теж дуже багато, але з урахуванням тих зобов'язань щодо заміни труб, які взяті в цьому році, я вважаю, що дуже велика робота зроблена», - сказав він.

У тих регіонах України, де середньодобова температура повітря протягом трьох днів протримається на рівні не вище 8 градусів тепла, опалювальний сезон може початися раніше.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

162