Російська делегація залишила зал засідань Генеральної асамблеї ООН під час виступу президента Грузії Михайла Саакашвілі. За словами представника російського МЗС, це було зроблено на знак незгоди з деякими тезами виступу грузинського лідера.

Делегація запротестувала після того, як Саакашвілі у своїй промові почав гостро критикувати російську владу та її політику на пострадянському просторі.

Посол Росії в ООН Віталій Чуркін пізніше заявив, що грузинський президент повинен «перевірити своє психічне здоров'я», і назвав виступ Саакашвілі «не просто русофобським, а й неправославним», повідомляє Радіо «Свобода».

Під час свого виступу Саакашвілі, зокрема, зазначив, що пишається підсумками свого президентства. Він також висловив сумніви щодо того, що грузинсько-російські відносини налагодяться після приходу нової влади.

Крім того, грузинський президент заявив, що Володимир Путін «через кілька років зникне з російської політики». «Ніхто не знає, буде цей процес мирним чи насильницьким, буде його послідовник націоналістом чи лібералом (а може і тим, і іншим), але важливо те, що Росія після цього вже не буде імперією - вона буде нормальною державою», - додав Саакашвілі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

370