Президент України Віктор Янукович запросив американських бізнесменів взяти участь у Регіональному саміті Всесвітнього економічного форуму, який відбудеться в листопаді 2013 року в Києві. Про це він заявив під час презентації інвестиційних можливостей України в рамках шостого Всесвітнього економічного симпозіуму в Нью-Йорку, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Запрошую вас відвідати Київ у листопаді цього року для участі в Регіональному саміті Всесвітнього економічного форуму. З радістю вітатимемо вас також у грудні під час Другої міжнародної інвестиційної конференції. Очікуємо, що на цих заходах будуть присутні як компанії, які вже працюють в Україні, так і нові партнери - інвестори», - сказав Янукович.

Говорячи про реалізацію національних проектів, Президент підкреслив, що в Україні створюються нові підгалузі - такі як сміттєпереробка в рамках нацпроекту «Чисте місто» і Агрологістика в рамках проекту «Зелені ринки». Крім того, спільно з компаніями «Інтел» і «Еппл» в усіх регіонах України впроваджується нацпроект «Відкритий світ», створюється інноваційний парк «Біонік Хілл» в місті Києві.

«Починається будівництво перших 10 індустріальних парків. Вже зараз ми бачимо, що найбільш цікавими для інвестора галузями є сільське господарство, інформаційні технології, автомобілебудування, альтернативні джерела енергії, харчова промисловість, хімічна і видобувна галузі. Не можу не відмітити перспективи індустрії туризму і відпочинку в Україні», - підкреслив Президент.

Як раніше повідомляв ForUm, у листопаді в Києві відбудеться зібрання Всесвітнього економічного форуму, де будуть повідомлені попередні підсумки роботи експертів в рамках ініціативи, оголошеної Президентом України Віктором Януковичем на щорічних зборах у Давосі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

395