Протягом січня-серпня 2013 р. митницями Міністерства доходів і зборів через порушення митних правил вилучено майно на загальну суму понад 184 млн гривень , повідомляє прес-служба міністерства.

За статистикою Міндоходів, більшу частину вилученого майна становлять автомобілі. За 8 місяців поточного року їх вилучено на загальну суму 41,4 млн грн. Це транспортні засоби, які були переобладнані для незаконного перевезення товарів або на яких перевозили товари поза митних постів.

Крім того, майже 34,4 млн грн від загальної суми становлять товари широкого вжитку, 28,9 млн грн - обладнання.

За цей період Міндоходів перерахувало до державного бюджету України 74,9 млн грн у результаті розпорядження майном, що перейшло у власність держави. Велика частина цієї суми, а саме 49,4 млн грн, надійшла від зарахованих до держбюджету валюти і цінностей. Від реалізації конфіскованого майна бюджет отримав 14,8 млн грн.

Обсяги надходжень від реалізації митницями швидкопсувного майна, вилученого у справах про ПМП, і майна, що підлягає поверненню за рішенням суду (власник не звернувся), складають 2,3 млн грн. Від реалізації товарів після закінчення термінів зберігання на користь держави надійшло 8,4 млн грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

291