Проблемні питання, що виникають у відносинах між Україною і країнами Митного союзу, необхідно вирішувати виключно за правилами ВТО. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров журналістам в Астані, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Правила ВТО, якими керуються і Україна, і Росія дають достатньо можливостей для того, щоб врегулювати і можливий реекспорт, і багато інших питань, які піднімала російська сторона», - зазначив Азаров.

Глава уряду підкреслив, що Україна визнає право партнерів з СНД і Митного союзу розглядати можливі ризики, пов'язані з укладенням Угоди про ЗВТ між Україною та ЄС.

«Ми готові разом з ними такі ризики розглядати. Нам пора від загальних фраз перейти до конкретного розгляду можливих ризиків, вивчити їх розміри та обсяги і, відповідно, можливі наслідки», - заявив він.

При цьому Азаров підкреслив, що за наявності доброї волі і за обопільного бажання можна врегулювати будь-які складні питання двосторонньої співпраці.

Як раніше повідомляв ForUm, прем'єр-міністр України Микола Азаров запропонував главі уряду Російської Федерації Дмитру Медведєву перейти до практичного розгляду положень в Угоді про асоціацію між Україною та ЄС, які викликають занепокоєння у російської сторони.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі зі своїм білоруським колегою Михайлом Мясниковичем в Астані заявив, що Україна може приєднатися в середньому до 70 угод, які діють у Митному союзі.

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що якщо буде підписано Угоду про асоціацію України з Європейським Союзом, то особливий партнерський режим Києва і Москви закінчиться. «Нехай продають свою продукцію в Європу, нехай спробують продати», - заявив він.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

148