Європейський союз провалить свою програму Східного партнерства в пострадянських державах в разі непідписання Угоди про Асоціацію з Україною.

Про це заявив політичний аналітик інвестиційної компанії Concorde Capital Зенон Завада, повідомляє система TRDATA.

«Янукович дійсно випробовує терпіння лідерів ЄС, відтягуючи до останньої хвилини рішення щодо Тимошенко. У той же час, він розуміє, що у ЄС багато поставлено на карту. Якщо вона не підпише угоду про асоціацію з Україною, це означатиме провал своєї програми Східного партнерства на пострадянських державах», - зауважив він.

Політолог навів приклад Вірменії, яка цього місяця оголосила, що зробить вибір на користь Митного союзу, а не асоційованого членства в ЄС.

Коментуючи результати експертного опитування фонду «Демократичні ініціативи» щодо перспектив України та ЄС підписати Угоду про асоціацію на Вільнюському саміті в листопаді 2013 року, Завада розділив думку більшості експертів, що документ буде прийнятий.

«Ми поділяємо довіру 30 політичних експертів в Україні, що домовленість буде досягнута і угода буде підписана», - стверджує він.

Нагадаємо, що абсолютна більшість експертів, опитаних фондом «Демократичні ініціативи», впевнені, що Україна та ЄС підпишуть Угоду про асоціацію на Вільнюському саміті в листопаді 2013 року. Тільки два експерти з 32-х вважають, що цього не станеться.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

196