Третя сесія парламенту сьомого скликання проходить в період, який визначить майбутнє України і її місце у світі на наступні десятиліття, тому політики повинні піднятися над партійними інтересами і особистими амбіціями. Про це заявив у середу голова Верховної Ради Володимир Рибак, виступаючи на зустрічі з представниками місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування Закарпатської області, повідомляє прес-служба ВРУ.

Керівник парламенту нагадав, що наприкінці листопада у Вільнюсі буде підписуватися не просто рядовий міжнародний договір - Угода про асоціацію України з Євросоюзом, а буде визначена історія незалежної України у широкому європейському контексті. «І зараз Верховна Рада України згуртовано працює над тим, щоб підписання Угоди про асоціацію стало можливим, а парламентарії від усіх фракцій і політичних сил усвідомлюють цю істину і починають діяти відповідно», - зазначив він.

За словами Рибака, на минулій сесії парламент прийняв 10 важливих правових актів у контексті подальшого підписання Угоди про асоціацію. У ході перших тижнів третьої сесії прийнято ще низку законопроектів , необхідних для підписання Угоди про асоціацію України з ЄС: це внесення змін до Митного тарифу України, ратифікація ряду важливих європейських конвенцій.

«У наступні ж два місяці нам належить зосередитися на таких значущих законопроектах, як реформування прокуратури, судової системи, що є вкрай актуальним у світлі побудови соціальної, правової, демократичної держави і громадянського суспільства», - підкреслив спікер ВРУ.

У цілому, за словами Рибака, протягом цієї сесії парламент повинен опрацювати більше 1500 проектів законодавчих актів, що перебувають на розгляді у комітетах.

Як раніше повідомляв ForUm, 18 вересня Кабінет Міністрів затвердив проект Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

155