На сьогоднішній день середня заробітна плата у Києві складає 5100 грн . Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу заявила начальник Головного управління Міндоходів у Києві Ірина Носачова.

Вона підкреслила, що минулого року цей показник становив 4500 грн.

Крім того, за словами Носачової, найменший рівень сплати податку на доходи фізичних осіб спостерігається у торгівлі, сфері послуг і на транспорті.

У той же час вона зазначила, що з 65 тис. підприємств, які звітують за податок на доходи фізичних осіб до бюджету, більше 10 тис. виплачують зарплату на рівні або нижче мінімального. «З початку року легалізували трудові відносини з роботодавцями майже 8 тис. найманих робітників. Бюджет додатково отримав понад 2,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Також з початку року притягнуто до державної реєстрації 8,4 тис. підприємців, які працювали в «тіні». Оплачено 6,1 млн грн податку», - сказала Носачова.

Вона підкреслила , що в 2013 році у столичні органи Міндоходів надійшло 372 звернення про порушення трудових прав. «У ході перевірки звернень було виявлено 284 факти виплати зарплат у конвертах - до бюджету не надійшло 4,4 млн грн податку на доходи фізосіб», - підкреслила вона.

Як раніше повідомляв ForUm, міністр соціальної політики Наталія Королевська заявила, що найвищий рівень зайнятості населення зареєстрований у Києві, Севастополі, Дніпропетровській і Запорізькій областях.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

399