Співробітники Управління державної служби у боротьбі з економічними злочинами (УДСБЕЗ) столичної міліції припинили діяльність підпільного цеху з незаконного виробництва неякісного палива. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю столичної міліції.

« Зловмисники змішували низькооктановий бензин з компонентами і присадками моторного палива та збували цей сурогат під виглядом сертифікованого бензину марок А-76, А-92, А-92Е Турбо, А-95, А-95Е Турбо і дизельного палива. Мережа збуту нелегального підакцизного товару поширювалася на автозаправні станції Києва, Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської та Львівської областей», - наголошується у повідомленні.

Під час обшуку правоохоронці вилучили техніку та паливно-мастильні матеріали: два сідельні тягачі , два напівпричепа , бензовоз , незаконно виготовлену готову продукцію обсягом 49 куб.м на загальну суму близько 400 тисяч гривень , 3 куб.м продуктів нафтопереробки, фіктивні печатки підприємств , документи, що підтверджують закупівлю складових майбутнього сурогату та грошові кошти в сумі 350 тисяч гривень та 20 тисяч доларів США.

Зазначені матеріали внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом вчинення посадовими особами кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.204 - «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» та ч.4 ст.358 - «Підроблення документів , печаток , штампів та бланків, їхній збут, використання підроблених документів» КК України.

Всього протягом 2013 року співробітниками УДСБЕЗ київської міліції проведено 17 спільних перевірок з представниками контролюючих органів. Під час спільних заходів на території столиці зареєстровано три кримінальні виробництва за фактом фальсифікованого палива, щодо яких ведеться слідство.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

134