У Самбірському районі Львівської області відновлене електропостачання 7 населених пунктів. Про це повідомляє прес-служба ДержНС.

«Станом на 07:00 25 вересня повністю відновлено електропостачання 7 населених пунктів району та м.Самбір, порізано і прибрано з вулиць 130 повалених дерев, відремонтовано покрівлі 13 будинків і підготовлені до перекриття 64 дахи (приватних житлових будинків - 25 , об'єктів житлово-комунальної сфери - 13, соціальної сфери – 10, приватних підприємств - 16)», - наголошується в повідомленні.

Роботи , до яких залучено 240 чол. і 37 од. техніки, тривають.

Ситуація перебуває під контролем Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, вчора , 23 вересня, по частині території Самбірського району Львівської області пройшли грозові дощі зі шквалистими поривами вітру, внаслідок чого тимчасово від електропостачання були відключені села Бісковичі, Воютичі, Максимовичі, П'яновичі, Лановичі, Міжгайці, Баранівці та частково місто Самбір.

У місті Самбір Львівської області через сильний вітер з дощем повалені 77 дерев та пошкоджено дахи 16 приватних житлових будинків, 17 житлових будинків комунальної сфери, двох кафе-барів, покрівля професійного училища, дах бібліотеки і дах Самбірського училища культури.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

148