Міністерство внутрішніх справ Російської Федерації зацікавлене у досвіді української міліції під час Євро-2012 напередодні Олімпійських ігор у Сочі. Про це сьогодні в Одесі в ході засідання спільної колегії МВС України і Росії заявив глава МВС РФ Володимир Колокольцев.

Він підкреслив , що питання, які обговорювалися на колегії , мають велике практичне значення для МВС Росії. У тому числі йшлося про забезпечення безпеки людей у ​​ ході підготовки і проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів , що перебувають на особливому контролі відомства.

« Вироблено ефективні механізми попередження і припинення спроб протиправних дій та порушення громадського порядку. Але сьогодні у нас викликають занепокоєння спроби радикальних екстремістських структур проникнути у здорове фанатське середовище , використовувати його можливості у своїх протиправних інтересах. Ці обставини необхідно враховувати в роботі... Напередодні Олімпійських ігор в Сочі для нас важливий досвід України , отриманий під час Євро-2012», - сказав Колокольцев, повідомляє «УНІАН».

24 вересня Одесі в ході спільного засідання колегії МВС України та міністерства внутрішніх справ Російської Федерації планують розглянути питання розвитку співпраці та обміну досвідом між міліцейськими відомствами у сфері забезпечення правопорядку і громадської безпеки під час проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

249