Повернення України в першу категорію безпеки Федеральною авіаційною адміністрацією США (FAA, Federal Aviation Administration ) дозволить вітчизняним авіакомпаніям здійснювати авіарейси в США.

Таку думку в коментарі телеканалу БТБ висловив президент Аviation Safety Network , експерт в галузі авіації Гаррі Рантера.

«Це означає, що українські перевізники можуть виконувати пасажирські перевезення в США. Швидше за все, сполучення між Україною і США істотно пожвавиться. Тепер, коли рішення прийнято і зняті обмеження, які діяли протягом останніх семи років, можна сміливо цього очікувати», - заявив він.

За словами Рантера, американські чиновники з Федеральної Адміністрації Авіації зв'язалися з відповідальними особами Державіаслужби і переконалися, що весь персонал, що працює там, має відповідний рівень освіти.

Після цього вони перевірили авіаційне законодавство України, щоб виявити, чи відповідає воно прийнятим міжнародним стандартам.

«Вони були дуже задоволені результатами. Зокрема, сказали, що авіаційне законодавство не підходило у минулому, але з великою кількістю нововведень у попередні роки ситуація змінилася. Зараз відповідні українські служби достатньо контролюють те, що відбувається в авіації», - резюмував він.

Нагадаємо, що раніше, після проведення у 2004 році аудиту FAA, через виявлені невідповідності міжнародним вимогам ICAO, у квітні 2005 року Україна була переведена в другу категорію програми IASA, а всім українським авіакомпаніям було заборонено відкривати нові рейси в США, використовувати додаткові літаки і / або збільшувати частоту на маршрутах, які вже існували на момент завершення аудиту, а також укладати договори code-share з американськими авіакомпаніями, до отримання першої категорії.

Протягом усього часу перебування країни в другій категорії FAA повітряні судна українських авіакомпаній, що здійснвали рейси до США, підлягали додатковим перевіркам у аеропортах США.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

131