Президент України Віктор Янукович привітав федерального канцлера Федеративної Республіки Німеччина Ангелу Меркель з перемогою очолюваної нею політичної сили на виборах до Бундестагу.

«Досягнутий успіх став переконливим свідченням високої підтримки німецьким товариством Вашої діяльності на чолі уряду ФРН і політики реформ, спрямованої на забезпечення стійкого економічного розвитку на благо німецького народу і об'єднаної Європи», - йдеться у вітанні Глави держави.

Президент висловив упевненість, що традиційні відносини дружби і взаємоповаги між Україною і Німеччиною і надалі будуть плідно розвиватися як на двосторонньому рівні, так і в рамках багатосторонньої взаємодії.

«Очікую, що на саміті ініціативи «Східне партнерство» у листопаді цього року ми підпишемо Угоду про асоціацію між Україною та ЄС і спільно почнемо якісно новий етап у наближенні України до Європейського співтовариства», - підкреслив він.

Янукович побажав Ангелі Меркель міцного здоров'я, невичерпної енергії та подальших успіхів у відповідальній державній діяльності.

Нагадаємо, на виборах до німецького Бундестагу, що відбулися в неділю, переміг правлячий блок християнсько-демократичних партій (ХДС/ХСС) канцлера Ангели Меркель. Він отримує 41,5% голосів за партійними списками і 45,3% по одномандатних округах.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

263