Агрохолдинг KSG Agro заявив про те, що не має наміру продавати 3 тисячі га сільгоспземель, що знаходяться в його обробці, Китаю.

На цих площах планується лише встановити систему крапельного зрошення за допомогою китайських інвесторів. Тому вся інформація, яка з'явилася в ЗМІ про нібито продажу чи здавання в оренду сільгоспугідь, є « інформаційною качкою».

Близько 3 тисяч гектарів сільгоспземель уДніпропетровській області залишаться в обробці компанії KSG Agro. Ці площі не будуть продані або передані в оренду китайській корпорації Xinjiang Production and Construction, як це повідомлялося в ЗМІ. Саме з цією компанією у травні поточного року український холдинг підписав протокол про співпрацю. Документ передбачає, що українська і китайська сторони співпрацюватимуть у галузі підвищення ефективності, встановлення крапельного зрошення та застосування сучасних технологій.

Зараз сторони працюють над контрактом про співпрацю для встановлення систем краплинного зрошення на площі 3 тисячі га у 2014 році. У той же час компанії планують збільшувати її. Такі проекти є дуже перспективними для України, оскільки модернізація та будівництво зрошувальних систем дозволить значно наростити урожай зернових.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

904
Классические туфли мужские