Колишній співробітник МВС Грузії Олег Мельников, затриманий в Україні, доставлений на батьківщину. Екстрадиція була здійснена 21 вересня. Про це повідомляє Civil Georgia.

Мельникова, як повідомлялося раніше, затримали в Києві ще наприкінці 2012 року. З тих пір грузинська влада, що звинувачує колишнього силовика у перевищенні повноважень, домагалася його видачі.

За даними грузинської прокуратури, після затримання Мельников попросив притулку в Україні. Пізніше надійшла інформація, що проти повернення до Грузії він не заперечує, пише «Lenta.ru».

Олег Мельников працював у департаменті конституційної безпеки МВС. Після фактичної зміни влади в республіці, що сталася восени 2012 року (до влади прийшла опозиційна коаліція «Грузинська мрія», її представники очолили силові структури), на нього, як і на деяких інших колишніх і діючих силовиків, були заведені кримінальні справи. Їх звинуватили в різних зловживаннях.

Мельникова звинуватили в причетності до побиття поліцейських, яке нібито організував начальник департаменту конституційної безпеки Дато Ахалая у 2005 році. Крім того, його підозрювали в причетності до справи про загибель Сандро Гіргвліані - клерка, який у 2006 році був убитий співробітниками поліції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

219