Підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейський Союзом , можливо , стане наймасштабнішою інвестиційною програмою для української держави . Про це посол ФРН в Україні Крістофер Вайль заявив в ексклюзивному коментарі кореспонденту ForUm’y під час 10-ї щорічної зустрічі «Ялтинська європейська стратегія» (YES).

«Підписання Угоди про асоціацію , можливо , стане наймасштабнішою інвестиційною програмою для української держави . Іноземні інвестиції допоможуть у розвитку української економіки і зроблять її більш конкурентоспроможною. Що ще більш важливо , підписання договору допоможе ліквідувати митні кордони», - сказав він.

Разом з тим він зазначив , що не бачить протиріч між підписанням Україною Угоди про асоціацію та її відносинами з Російською Федерацією.

«Мені б хотілося , щоб хороші українсько-російські відносини збереглися , адже Росія є дуже важливим торговим партнером України . При цьому у хороших відносинах повинні бути зацікавлені обидві сторони. Москва повинна йти назустріч і усвідомити , що трансформація української економіки може бути і в її інтересах», - сказав він.

Як раніше повідомляв ForUm , 18 вересня Кабінет Міністрів затвердив проект Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

30 серпня Президент України Віктор Янукович запевнив , що Україна виконає умови , необхідні для підписання Угоди про асоціацію.

15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною .

Україна і ЄС почали переговори про нову угоду в 2007 році. 30 березня 2012 року сторони парафували Угоду про асоціацію та поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

234