З 24 по 27 вересня урядова делегація на чолі з першим віце-прем'єр-міністром України Сергієм Арбузовим відвідає з робочим візитом Китайську Народну Республіку , повідомляє прес-служба першого віце-прем'єра.

У ході поїздки 24 вересня Арбузов візьме участь у другому засіданні Комісії зі співробітництва між урядами України та КНР. Перший віце-прем'єр України обговорить зі співголовою Комісії , віце-прем'єром Державної Ради КНР Ма Каєм актуальні питання розвитку торговельно-економічних і політичних відносин у контексті спільної стратегії двостороннього співробітництва між Україною та Китаєм.

Нагадаємо , що підписання Програми розвитку стратегічного партнерства двох країн заплановане на грудень поточного року - в рамках майбутнього візиту до КНР Президента України Віктора Януковича.

На вересневому засіданні Комісії українська та китайська сторони вироблять пропозиції щодо збільшення обсягів міждержавного товарообігу , залучення прямих інвестицій КНР у реалізацію найбільш перспективних проектів . Після узгодження пропозиції будуть представлені на розгляд глав держав.

Як відомо , Україна і Китай планують розвивати співпрацю в науково-технічній, культурній , космічній, енергетичній, сільськогосподарській , освітній та інших сферах. А також активізувати участь китайських інвесторів у реалізації інфраструктурних проектів , будівництві готелів , розвитку туристичного бізнесу.

Крім того, 26 вересня українська делегація на чолі з Арбузовим вперше візьме участь в Євразійському економічному форумі в Сіані. У ході заходу представники Кабінету Міністрів обговорять роль України у забезпеченні продовольчої , екологічної та енергетичної безпеки в умовах глобальних світових викликів .

Також Арбузов проведе зустрічі з керівниками провідних корпорацій і банків КНР. Зокрема , обговорюватимуться питання співпраці з керівництвом банків розвитку Китаю , а також Експортно-імпортного банку країни. Арбузов обговорить актуальні питання продовження співпраці в аграрному секторі , енергетичній галузі , а також активізації спільної торгової присутності на ринках «третіх країн».

Як раніше повідомляв ForUm , Президент України Віктор Янукович планує здійснити візит до Китайської Народної Республіки у грудні цього року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

158