Міністерство внутрішніх справ України направило у Закарпатську область спецгрупу для розслідування масових підпалів автомобілів чиновників.

Так, з початку 2013 року зафіксовано 29 таких випадків , пише «Дзеркало тижня. Україна».

«При цьому більшість потерпілих від підпалів - представники влади та керівний склад правоохоронних органів , а знищені або пошкоджені автомобілі належать далеко не до бюджетного класу. Часті підпали вже призвели до підвищення вартості страховки автомобілів у Закарпатті», - зазначає видання.

Незважаючи на те, що обласне управління МВС створило спеціальну групу з числа найбільш досвідчених оперативників карного розшуку, УБОЗу та слідчих, більшість злочинів залишаються нерозкритими.

«Якщо в 2010 р. в області було всього шість таких злочинів , то у 2011-му - 12 , 2012-му - 20 , а тільки за 8 місяців п.р. - вже 26», - повідомив начальник обласного УМВС Василь Варцаба. Він додав, що в семи злочинах особи, які вчинили їх, встановлені, шість проваджень уже направлені до суду.

Однак незабаром після заяви Варцаби про «особливий контроль» ситуації в області було зафіксовано ще три підпали. Цього разу постраждали автомобілі приватних підприємців. Разом за неповні дев'ять місяців поточного року в області сталося вже 29 злочинів даної категорії.

На початку вересня т.в.о. міністра МВС Віктор Ратушняк у відповідь на звернення одного із народних депутатів щодо збільшення кількості підпалів на Закарпатті повідомив: «У МВС створена робоча група з числа працівників Головного слідчого управління , Департаменту карного розшуку та Головного управління у боротьбі з організованою злочинністю, заплановано здійснити виїзд до УМВС України в Закарпатську область для надання практичної та методичної допомоги при досудовому розслідуванні скоєних кримінальних правопорушень зазначеної категорії».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

513
Классические туфли мужские