Заявою про можливе «заморожування» двох гілок української газотранспортної системи через зниження обсягів прокачування газу прем'єр-міністр України Микола Азаров попередив Європу , що ГТС України буде, по суті , демонтуватися . Про це заявив радник президента РФ Володимира Путіна з питань регіональної економічної інтеграції Сергій Глазьєв.

« Нарікання Миколи Яновича Азарова я сприйняв як глибоке розчарування рішенням, яке Україна прийняла, увійшовши до європейського енергетичного співтовариства. Він , по суті , пояснив, що Україна нічого від цього не придбала, а втратила 40% транзиту, зіткнулася з тим, що РФ стала будувати обхідні шляхи по газопроводах», - заявив він , повідомляє «УНІАН».

За словами Глазьєва , це говорить про те , що глава українського уряду розуміє , що потрібних обсягів газу не буде - вони всі підуть по Північному і Південному потоку.

« Микола Азаров , як я зрозумів , просто попередив Європу , що ГТС України теж буде скорочуватися і , по суті , демонтуватися . Тому що підтримувати напівпорожню трубу - справа дуже дорога», - підсумував він.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив , що якщо обсяг транзиту газу з Росії в країни Європейського Союзу не збільшиться, то доцільно порушити питання про заморожування двох гілок української газотранспортної системи.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

232
Туфли осень-зима Everest