Україна може стати повноправним членом Європейського Союзу до 2025 року .

Про це в ході 10-ї Ялтинської економічної стратегії заявив екс-прем'єр Великобританії Тоні Блер.

Відповідаючи на запитання , якою він бачить зустріч політиків , економістів та інших експертів у Ялті в 2025 році , Блер висловив припущення, що до того моменту Україна вже буде повноправним членом ЄС. «Я допускаю , що тоді Україна вже буде повноправним членом ЄС», - сказав він , повідомляє «УНІАН».

Блер вважає, що для досягнення цієї мети Україні слід зрозуміти основні визначальні моменти . «Ці моменти абсолютно закономірні: головне , що люди повинні бути вільними... Частиною будь-якої політики є люди, які зацікавлені у процвітанні своєї держави», - сказав він.

Крім того, за його словами, повинні існувати передбачувані правила ведення бізнесу. І це Україні ще належить подолати на шляху до асоціації з ЄС. «А ми будемо з вами і допоможемо вам», - підсумував він.

Нагадаємо, підписання Угоди про асоціацію України з ЄС та створення зони вільної торгівлі вийшло на фінішну пряму. 18 вересня уряд України затвердив проект документа , який планується підписати в листопаді на вільнюському саміті «Східного партнерства».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

232