Станом на 1 вересня цього року на фінансування соціальних програм направлено 59 млрд 65 млн грн - це 100% від передбачених бюджетом коштів на 2013 рік. Про це заявив заступник міністра соціальної політики України В'ячеслав Коломієць , повідомляє Інформаційно-аналітичний бюлетень КМУ.

За його словами , на сьогоднішній день у повному обсязі профінансовано соціальні витрати за програмами , які здійснюють соцзахист ветеранів війни , малозабезпечених осіб та інвалідів , санаторно-курортне оздоровлення інвалідів та ветеранів війни , виплати допомог і компенсацій громадянам , які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи та виплата пенсій.

За даними Казначейства , з початку 2013 року за платіжними дорученнями фондів соціального страхування здійснено перерахування на суму 16 млрд 707 млн ​​ грн. Зокрема , станом на 1 вересня цього року цими фондами було виплачено на 1 млрд. 834 млн грн більше страхових виплат , ніж на 1 вересня минулого року.

Експерти зазначають , що Мінсоцполітики щодня здійснює моніторинг передачі документів фондами соціального страхування Казначейству на здійснення виплат.

Так , відповідно до звітів відомства , документи на фінансування соціальних допомог до органів Казначейства подаються вчасно - відповідно до затверджених процедур та термінів.

Урядові аналітики нагадують , що Кабінет Міністрів доручив директорам виконавчих дирекцій фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування встановити жорсткий контроль за повнотою і своєчасністю надання матеріального забезпечення застрахованим особам.

Тепер , якщо виникають питання щодо своєчасності подання документів до органів Казначейства , - це персональна відповідальність керівників на місцях , говорять експерти.

Урядові аналітики зазначають , що на сьогоднішній день серед країн ЄС Франція займає перше місце щодо соціальної підтримки населення і розмірів соціальних виплат. Ця країна веде найбільш ефективну політику щодо захисту своїх громадян. Так , в 2013 році на соціальну сферу було виділено 33 % від ВВП держави.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

233