Росія поки не отримала всієї необхідної документації від української кондитерської компанії Roshen , робота щодо повернення її продукції на російський ринок поки не рухається, заявив глава Росспоживнагляду Геннадій Онищенко.

«Поки ця робота не рухається. Поки ми тільки читаємо заяви виробників , дуже пафосні , про перемогу над Росією», - сказав Онищенко на брифінгу в Москві , повідомляє РІА «Новости».

Він додав, що до цих пір Україна не надала повного обсягу документації по чотирьох фабриках компанії Roshen.

Як раніше повідомляв ForUm, Росспоживнагляд ввів заборону на постачання в РФ кондитерської продукції з українських фабрик корпорації Roshen у зв'язку з невідповідною якістю .

У середині серпня на переговорах в Москві була досягнута домовленість про механізм повернення кондитерської продукції Roshen до Росії. З боку РФ передбачається інспекція чотирьох українських підприємств фахівцями Росспоживнагляду.

Росспоживнагляд після інспекції допустить українську продукцію на ринок , але буде вести контроль кожної партії. Також з РФ досягнуто домовленості про те , що в Україні за безпеку продукції , яка призначена для РФ , відповідатимуть спеціально акредитовані лабораторії.

3 вересня Присяжнюк заявив , що українська сторона виконала умови, які передбачають врегулювання ситуації з експортом кондитерської продукції корпорації Roshen, що були поставлені Росспоживнаглядом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

239