Федеральна митна служба Росії пропускає українські товари у звичайному режимі, без додаткових перевірок.

Про це заявив урядовий уповноважений з питань співробітництва з Російською Федерацією , державами-учасниками СНД , ЄврАзЕС та іншими регіональними об'єднаннями Валерій Мунтіян журналістам у Москві після засідання Економради СНД.

«Вони (російська сторона) сказали, що вони перейшли у штатний режим . Тобто сьогодні митниця пропускає наші товари без додаткового огляду , як і було до 14 серпня», - сказав він.

За словами Мунтіяна , українська сторона працює над питанням , щоб такі випадки більше не повторювалися , оскільки це несе збитки , повідомляє «УНІАН».

«Я вчора сказав ( російській стороні на переговорах. - Ред.), що для нас це була НП», - підкреслив урядовий уповноважений.

Як раніше повідомляв ForUm , російська митниця з 14 серпня посилила контроль за вантажами практично всіх українських експортерів.

Європейська комісія закликала Україну і Росію якнайшвидше врегулювати торговий спір згідно з правилами та зобов'язаннями Світової організації торгівлі.

20 серпня Федеральна митна служба Росії заявила, що додаткові процедури митного контролю щодо товарів українських підприємств вже не застосовуються і вони перетинають російську митницю у штатному режимі.

22 серпня президент Російської Федерації Володимир Путін заявив , що Митному союзу у разі асоціації України з ЄС доведеться вжити захисних заходів.

Заступник генерального секретаря Євразійського економічного співтовариства , радник Президента Росії Сергій Глазьєв заявив , що підписання Угоди про асоціацію України з ЄС порушить договір про дружбу , співпрацю і партнерство з Росією.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1262