Вартість проїзду у київському метро подорожчає через підвищення цін на електроенергію, а також необхідність оновлювати технічний склад метрополітену. Про це повідомив голова Державної інспекції України з контролю за цінами Олександр Кисельов , відповідаючи на запитання в газеті «Урядовий кур'єр».

«На жаль , так ( вартість проїзду в метро підвищиться. - Ред.). А все тому , що метро повністю залежить від ціни за кіловат електроенергії , який дорожчає. А також потреби замінити велику кількість зношеного полотна і електропоїздів . А це сталь і знову кіловати , які формують ціну на сталепрокат», - сказав він.

Кисельов також зазначив , що про зростання цін говорять ще з весни поточного року , проте вартість проїзду поки не змінилася, повідомляє «УНІАН».

«Про це (підвищення цін . - Ред.) говорять ще з весни. Підвищили? Ні. Утримуємо поки що . Ми не стоїмо осторонь , але й ми залежимо від багатьох чинників», - додав він.

При цьому в інтерв'ю голова Держцінінспекції не уточнив часові рамки і суму , на яку може збільшитися ціна . Крім того, Кисельов не повідомив, скільки метрополітен заробляє від розміщення реклами на станціях та у вагонах поїздів.

Нагадаємо, раніше голова КМДА Олександр Попов заявив , що економічно обґрунтована ціна на проїзд у метро становить 3,5 гривні за поїздку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1121