Зниження митних ставок дозволить українським продуктам бути конкурентними на європейських ринках, вважає експерт з якості та безпеки продуктів агропромислового комплексу Українського клубу аграрного бізнесу Олександр Вержиховський. Про це він сказав у коментарі телеканалу БТБ.

Коментуючи проект Угоди про асоціацію з ЄС, в якій Європа скасує мита для більшості наших товарів у перший рік дії документа, а для решту мит знизять до піввідсотка, Вержиховський зазначив: «Зниження митних ставок дозволить нашим продуктам бути конкурентними на цих ринках, адже за параметрами безпеки та якості вони абсолютно не поступаються. Продукція рослинництва , яка там досить серйозно представлена​​ , а також продукція тваринництва , яка шукає вихід на ці ринки , вона зможе на цих ринках з'явитися і знайти свого споживача».

За даними Мінагрополітики, за сім місяців експорт української агропродукції в Європу виріс більш ніж на 16% порівняно з відповідним періодом минулого року і склав 2,6 млрд дол.

18 вересня Кабмін затвердив проект угоди про асоціацію з ЄС, у якому передбачено зниження митних ставок для продуктів українського виробництва.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
2591 грн.
185