Модернізація України передбачає впровадження європейських стандартів в усіх напрямах, зазначає Президент Віктор Янукович під час 10-ої Ялтинської щорічної зустрічі «YES».

«Україна йде своїм природним шляхом, шляхом розвитку. Понад двадцять років суспільство, політики намагаються модернізувати країну... З 2010 року ми розпочали системні реформи, і національний план... сьогодні виконується. Центральним стрижнем цієї модернізації є наближення України до європейських стандартів в усіх напрямах», - цитує його прес -служба.

Він нагадав, що останнім часом були прийняті Податковий кодекс, Бюджетний кодекс, Кримінально-процесуальний кодекс. «Закони, які останнім часом приймаються в парламенті представниками більшості і представниками опозиції, наближають Україну до європейських стандартів», - підкреслив Янукович.

За словами Глави держави, Україні вдалося встановити такі партнерські відносини з Європейською комісією, які дали можливість спільно відпрацювати План дій, який виконується.

«Україна сьогодні показує свій подальший потенціал. Ми добре розуміємо, що листопадом модернізація країни не закінчиться, вона буде продовжуватися, і все ще попереду», - сказав Президент.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

171