Футболісти київського «Динамо» програли матч першого туру основного етапу Ліги Європи УЄФА бельгійському «Генку» з рахунком 0:1.

Кияни на столичному НСК «Олімпійський» поступилися вельми скромному бельгійському клубу. Незважаючи на зовсім непереконливу гру на старті чемпіонату України, в єврокубковому матчі з «Генком» кияни вважалися явними фаворитами. Але, після важкої поразки в Прем'єр-лізі від «Металіста» (0:3), команда, схоже, так і не оговталася від психологічного вантажу, повідомляє «УНІАН».

Єдиний гол у цьому матчі на 62-й хвилині забив Жюльєн Горью. Кияни до останньої хвилини намагалися атакувати, а в самій кінцівці мали прекрасний шанс зрівняти рахунок. Але, після удару Андрія Ярмоленка м'яч потрапив у воротаря гостей Ласло Котелеша. Таким чином, кияни почали груповий турнір з домашньої поразки. Нагадаємо, раніше у першому турі Ліги Європи свої перші матчі виграли два інші українські клуби - «Дніпро» (Дніпропетровськ) і «Чорноморець» (Одеса).