Верховна Рада України внесла зміни до статті 287 Митного кодексу України (щодо створення та функціонування індустріальних парків). За цей урядовий законопроект проголосували 236 нардепів.

«Проект закону розроблено з метою вдосконалення механізму ввезення на митну територію України устаткування, обладнання та комплектуючих до них, матеріалів для реалізації інвестиційних проектів створення індустріальних парків та реалізації інвестиційних проектів у рамках індустріальних парків», - сказав глава комітету з питань податкової та митної політики Віталій Хомутинник.

За його словами, законопроектом передбачається внесення змін до статті 287 Митного кодексу України в частині визначення того, що переліки такого обладнання, устаткування та комплектуючих до них, матеріалів з ​​визначенням їхніх кодів, згідно з УКТЗЕД, а також обсяги ввезення цих товарів, визначаються Кабінетом Міністрів України.

Також нардепи проголосували за Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо сплати судового збору). Його підтримали 233 нардепи.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

264