Чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Леонід Кожара вітає досягнення домовленості про проведення зустрічі керівника молдавського уряду Юрія Лянке і лідера Придністровського регіону Республіки Молдова Євгенія Шевчука, яка запланована на 23 вересня 2013 року в Тирасполі. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Цій зустрічі передувала тривала і копітка робота сторін, активні посередницькі зусилля чинного головування в ОБСЄ та інших учасників переговорного процесу з придністровського врегулювання у форматі «5+2», зазначив міністр.

«Українське головування готове і надалі надавати всебічне сприяння сторонам у подальшому розвитку конструктивного діалогу, зміцненні довіри між Кишиневом і Тирасполем», - заявив чинний голова ОБСЄ і закликав сторони до активної і постійної роботи на всіх рівнях для вирішення конкретних питань в інтересах населення на обох берегах Дністра, досягнення реального прогресу в процесі придністровського врегулювання.

Як раніше повідомляв ForUm, міністр закордонних справ Леонід Кожара висловив стурбованість з приводу негативних наслідків для процесу придністровського врегулювання, викликаних недавнім ухваленням придністровською стороною так званого нормативного акта про кордон.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

310