Суд визнав винним працівника міліції у скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч.3 ст.369 - 2 КК України - «Зловживання впливом». Про це повідомила прес-служба прокуратури міста Києва.

«Вироком Печерського райсуду столиці головний інспектор одного із департаментів МВС України засуджений до 5 років позбавлення волі з випробувальним строком на 2 роки, звільнений з посади і позбавлений спеціального звання підполковника міліції», - наголошується у повідомленні.

Як відомо, на початку серпня співробітники столичної прокуратури біля будівлі МВС України затримали міліціонера «на гарячому» під час отримання 20 тис. грн. неправомірної вигоди. Зазначені кошти міліціонер вимагав і отримав від підприємця за сприяння в отриманні обов'язкових довідок-рахунків для реалізації автомобілів і номерних агрегатів.

Як надалі з'ясувало слідство, працівник міліції вже встиг провернути подібну фінансову махінацію, отримавши раніше від цього ж підприємця таку ж суму. Тому загальна сума неправомірної вигоди, яку отримав міліціонер, склала 40 тисяч гривень.

Як повідомлялося , у Києві головний інспектор департаменту МВС попався на хабарі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

207