Керівництво Європейського футбольного союзу визначилося з системою відбору на чемпіонат Європи-2016 , у фінальній стадії якого вперше візьмуть участь 24 збірних.

За твердженням ізраїльського порталу One, 54 національні збірні будуть поділені на дев'ять попередніх підгруп по шість команд у кожній.

Таким чином , вони розіграють 23 путівки у фінальну стадію. Цікаво , що господарі турніру, збірна Франції, яка отримала автоматичне місце у фінальній стадії, буде розподілена в одну з відбіркових підгруп і проведе з командами своєї підгрупи товариські матчі, що не входять у кваліфікацію.

За системою відбору, по дві збірні з кожної підгрупи , що зайняли перші місця , кваліфікуються автоматично у фінальний турнір. До них приєднається і збірна , яка посіла третє місце з найкращими показниками з усіх дев'яти підгруп. Решта вісім команд , які зайняли треті місця , розіграють решту чотири путівки у двох матчах плей-офф.

Нагадаємо , Євро- 2016 у Франції стане першою європейською першістю за три цикли, яке прийме одна країна-господар.

За матеріалами: sport - express.ru