Прокуратурою Донецької області виявлено факт розкрадання бюджетних коштів , виділених на ремонт школи . Як повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, Слов'янською міжрайонною прокуратурою заявлено позов в інтересах держави про стягнення з приватної фірми незаконно використаних коштів з місцевого бюджету в розмірі майже 140 тис.грн.

«Встановлено , що в 2012 році відділ освіти Слов'янської міської ради в рамках бюджетної програми «Будівництво , реконструкція та ремонт об'єктів соціальної та іншої інфраструктури» уклав з приватною фірмою договір про виконання капітального ремонту в одній зі шкіл міста. Однак підрядник порушив умови угоди , акти виконаних робіт на суму попередньої оплати не подав у зазначений термін і отримані гроші не повернув», - наголошується в повідомленні.

«Позов Слов'янської міжрайонної прокуратури про стягнення з фірми-підрядника майже 140 тис. грн. на користь держави господарським судом Донецької області задоволено в повному обсязі», - повідомив заступник прокурора Донецької області Микола Мичко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

228