Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом не направлена проти розвитку співпраці нашої країни з Митним союзом і Російською Федерацією. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу в Кабінеті Міністрів заявив міністр закордонних справ Леонід Кожара.

«Ми ведемо переговори з Митним союзом, як з єдиною економічною організацією, так і з країнами - членами МС. Уряд України вивчає фундаментальні статутні угоди МС, до яких ми на сьогоднішній день можемо приєднатися», - заявив міністр.

Разом з тим він підкреслив, що головним залишається факт, щоб питання політизації геополітичного вибору України «як це сталося, не підштовхувалося зсередини нашої держави».

«Ми розуміємо, що багато в чому дане питання штучне. Існують десятки зон вільної торгівлі у світі, які не суперечать одна одній. Угода про асоціацію - це така ж угода про зону вільної торгівлі. На сьогоднішній день ми не бачимо політичних та економічних причин, щоб дві зони вільної торгівлі, на Сході та Заході, суперечили одна одній», - підкреслив він і нагадав, що Україна також веде переговори про створення ЗВТ з Ізраїлем і Туреччиною.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів сьогодні затвердив проект Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Президент Віктор Янукович заявив, що Україна не повинна протиставляти співпрацю на європейському напрямі і відносини з євразійською спільнотою.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Україна готова приєднатися до окремих положень Митного союзу.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

200
Классические туфли мужские