Глава представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський сподівається, що політичні процеси в Україні не завадять підписанню Угоди про асоціацію з ЄС. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив на брифінгу в Кабінеті Міністрів.

«Підписання Угоди про асоціацію - це не тільки процесуальний, але і політичний процес. Це процес, що вимагає довіри з обох сторін. Потрібно розуміти, які є політичні обставини, щоб Асоціація могла бути підписана у Вільнюсі, щоб ми не дійшли до критичного моменту. І у Верховної Ради залишилося ще кілька тижнів, щоб закінчити прийняття необхідних законів», - сказав Томбінський, висловивши надію, що ніякі політичні обставини не перешкодять підписанню Угоди.

На уточнююче запитання журналістів, які політичні моменти потрібно залагодити Україні для підписання Асоціації, Томбінський відповів: «Це не один раз вже говорилося протягом року. Йдеться про реформування судової системи, виборче законодавство, корупцію та поліпшення умов для бізнесу, українського й міжнародного. Не завершений процес з проблемою Юлії Тимошенко. Ви знаєте про місію Кокса та Кваснєвського. Я не буду вдаватися в деталі».

Як раніше повідомляв ForUm, сьогодні, 18 вересня, Кабінет Міністрів затвердив проект Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

30 серпня Президент України Віктор Янукович запевнив, що Україна виконає умови, необхідні для підписання Угоди про асоціацію.

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом сприятиме послідовному руху країни до європейської якості життя.

15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

168