Росія приступила до вивчення додаткових матеріалів з ​​сирійської сторони про причетність бойовиків до хімічної атаки 21 серпня. Про це заявив заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков, що знаходиться в Дамаску для консультацій.

«Відповідні матеріали були передані російській стороні, - зазначив Рябков. - Нам було сказано, що вони є свідченнями того, що бойовики причетні до хімічної атаки», повідомляє «ІТАР -ТАРС».

«Росія приступила до аналізу цієї додаткової інформації. Поки ми висновки робити не можемо, але з урахуванням того, що раніше ми прийшли до відповідних висновків щодо інциденту 19 березня, ми схильні з великою серйозністю ставитися до матеріалів сирійської сторони про причетність бойовиків до хіматаки 21 серпня», - сказав заступник міністра.

«Вивченням займаються відповідні російські експерти, - пояснив високопоставлений дипломат. - Думаємо, що це допоможе зміцнити систему свідчень і доказів того, що бойовики причетні до застосування хімічної зброї».

Нагадаємо, загострення ситуації в Сирії сталося 21 серпня. Деякі ЗМІ повідомили про хіматаку на околицях Дамаску, організовану військами уряду, унаслідок якої за даними опозиції, кількість жертв склала 1,3 тисячі осіб.

Доповідь експертів ООН підтвердив застосування газу зарину під Дамаском 21 серпня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

502