Для України досвід кожної країни, яка пройшла аналогічний шлях до інтеграції в Євросоюз, безцінний, оскільки дозволяє скористатися практикою інших держав і уникнути помилок. Про це заявив 17 вересня міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні Павол Гамжиком, повідомляє прес - служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

«Я хотів би обговорити досвід Словаччини і почути Ваші особисті оцінки щодо процесу інтеграції Словаччини до ЄС, оскільки Ви були в центрі цього процесу у вашій країні. Для нас цей досвід є дуже цінним. Разом з тим, ми усвідомлюємо той великий обсяг роботи, який повинен бути зроблений, і сподіваємося на підтримку з боку Євросоюзу, як в рамках програм технічної допомоги, так і безпосередньо фінансових програм сприяння розвитку окремих галузей економіки», - сказав міністр.

Прасолов також зазначив, що фінансово-економічна ситуація у світі - значний чинник для стабільного економічного розвитку України. І саме тому для нашої країни вкрай важливе підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, включаючи зону вільної торгівлі. Це буде відігравати істотну роль для подальшого економічного розвитку України.

Як зазначають у міністерстві, за експертними оцінками реалізація положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС сприятиме економічному зростанню, пожвавленню зовнішньої торгівлі в цілому, створенню нових робочих місць в експортоорієнтованих секторах національної економіки, адаптації вітчизняної системи технічного регулювання, санітарних і фітосанітарних заходів до європейських і міжнародних вимог.

Нагадаємо, 15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

436