Президент України (1994-2005) Леонід Кучма вважає, що право прийняти остаточне рішення про проведення референдуму щодо вступу України до Митного союзу чи Європейського союзу, належить Президенту країни.

«Усі мають право виступати. Нехай виступають. Ви знаєте, що остаточне рішення за Президентом країни. І якщо він буде бачити необхідність (у проведенні референдуму. - Ред.), то так», - заявив він журналістам після відвідування Кримського індустріально-педагогічного університету у вівторок у Сімферополі, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Є ще питання. Ми ж нікуди не вступаємо. Якби стояло питання, вступаємо ми до Європейського союзу чи до Митного союзу, можливо і треба було б винести на референдум. А сьогодні просто громадську думку піднімати, по-моєму, вже марно - поїзд уже пішов. Вже й так ясно, яке рішення буде прийнято», - заявив Кучма.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович заявив про обов'язкове проведення всеукраїнського референдуму в разі прийняття рішення про вступ до Європейського союзу чи Митного союзу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

424