Бразильський футбольний клуб «Апаресіденсе» виключений з поточного розіграшу серії D (четвертий за силою дивізіон) за втручання масажиста команди в хід гри з «Тупі». Про це повідомляє видання Globo Esporte.

Таким чином, «Апаресіденсе» позбувся місця в 1/4 фіналу турніру серії D, який він завоював за сумою двох ігор з «Тупі».

Сам масажист Фонсека да Сільва дискваліфікований на 24 матчі і оштрафований на 500 бразильських реалів (164 євро). Арбітр зустрічі Арлісон Біспо покарання уникнув, хоча на цьому наполягали представники «Тупі», повідомляє «Лента.ру».

Гра «Апаресіденсе» і «Тупі» пройшла 8 вересня. У другому таймі з рахунком 2:2 під час атаки «Тупі» на поле вибіг да Сільва . Масажист двічі відбив удари суперників, після чого втік у роздягальню. За ним гналися футболісти «Тупі», але перед входом у роздягальню їм перегородила дорогу поліція.

Гравці «Тупі» кілька хвилин висловлювали невдоволення судді, але в підсумку матч поновився і завершився з рахунком 2:2, який влаштував «Апаресіденсе». Команда за сумою двох матчів перемогла «Тупі» і вийшла в наступний раунд турніру.